Nový poskytovateľ pôžičiek

CreditONE - to je nová obchodná značka na slovenskom finančnom trhu. Záujemcom o pôžičku prináša rýchle, krátkodobé a online pôžičky, a to všetko z pohodlia ich domovov. Svoje finančné problémy môžu vyriešiť bez zbytočného čakania a za výhodných podmienok.

Všetko vybavíte od svojho počítača

Pôžička CreditONE využíva automatizovaný systém, ktorý prideľuje internetové pôžičky. Celý proces je rýchly a žiadatelia nie sú zaťažovaní zbytočnou administratívou. Ako získať túto pôžičku? Nemusíte nikam chodiť ani volať, žiadosť jednoducho vyplníte na internete. Ihneď vidíte všetky potrebné informácie, napríklad aké sú poplatky a kedy nastáva doba splatnosti.

Pôžička cez internet aj SMS

Prvú žiadosť o pôžičku je nutné zaslať cez internet. Po splatení úveru v riadnom termíne sa stávate pre CreditONE overeným klientom a otvárajú sa Vám nové možnosti. Napríklad o pôžičku môžete požiadať prostredníctvom jednej SMS správy a získať peniaze v priebehu niekoľkých desiatok minút. To Vás môže zachrániť pred nepriaznivou finančnou situáciou!

Lacná pôžička

V čom je pôžička CreditONE ďalej jedinečná? Sami si vyberáte sumu, ktorú si chcete požičať, a to s presnosťou na 1 Euro. Tým sa pôžička stáva lacnejšie oproti úverom zaokrúhleným na celé desiatky či stovky Eur. Podobne si volíte dobu splatnosti. Nemusíte čakať so splátkou celých 30 dní, ako je u takýchto pôžičiek bežné. To úver opäť výrazne zlacňuje.

Pôžička až do 800 Eur

Pôžička CreditONE pred Vami nič netají. Všetky potrebné informácie sa dozviete pred tým, než ju záväzne odošlete. Požiadať môžete o čiastku od 5 do 800 Eur. Dôležité je ale spomenúť, že prvý pôžička je do maximálnej výšky 180 Eur. Uveďme si príklad, koľko by ste zaplatili, ak by ste si požičali 300 Eur. Poplatok za poskytnutie pôžičky činí 6,34 Eur a splatná čiastka robí 306,34 Eur.

Výhodné podmienky

Pôžička je určená všetkým záujemcom vo veku od 18 do 75 rokov a každému, kto potrebuje vyriešiť neplánovaný výdavok. Peniaze môžete mať na účte ešte dnes a na ich získanie nemusíte hľadať ručiteľa, zastavovať nehnuteľnosť ani dokladať príjem. Ak počas 30 dní nezoženiete peniaze na splatenie pôžičky, môžete termín splatnosti odložiť až o ďalší mesiac!

our tip strips2

Náš tip:

Potrebujete peniaze rýchlo a bez formalít? Požiadajte si o rýchlu pôžičku 25 € - 6.500 €. Peniaze môžete mať do 24 hodín na svojom účte.
Online žiadosť tu.