Čo ponúka spoločnosť Home Credit?

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. pôsobí na slovenskom finančnom trhu od roku 1999 a v súčasnosti je jedným z popredných poskytovateľov úverových produktov. Táto spoločnosť je najlepším partnerom pre financovanie Vašich potrieb. Poskytuje nielen spotrebiteľské pôžičky, ale ponúka aj spojenie pôžičiek, karty, nákup na splátky a auto na splátky.

Hotovostná pôžička a pôžička na rekonštrukciu

Na internetových stránkach spoločnosti sa ľahko zorientujete. Pod záložkou "Pôžičky" sa môžete pozrieť pomocou posuvníkov na výške možných pôžičiek, dobu splatnosti a výslednú splatnú sumu. U hotovostné pôžičky a pôžičky na rekonštrukciu môžete požiadať od 400 do 6 000 Eur so splatnosťou od 12 do 84 mesiacov. Dohodnete ju jednoducho online alebo si dohodnete schôdzku na pobočke.

Pôžička so samými výhodami

Nemusíte sa obávať žiadnych skrytých poplatkov. Pri podpise zmluvy budete presne vedieť, koľko a za čo zaplatíte. Úver môžete vrátiť bez udania dôvodu do 1 mesiaca, bez toho aby ste platili nejaké poplatky alebo úroky. Pri hotovostnej pôžičke spoločnosť garantuje prístup k peniazom najneskôr nasledujúci pracovný deň po podpise zmluvy. Po riadnom splatení štyroch splátok je možné výšku splátky kedykoľvek znížiť alebo zvýšiť.

Spojte pôžičky a ušetrite!

Zaťažujú Vaše staré záväzky rodinný rozpočet? Spoločnosť Home Credit prichádza s ojedinelou ponukou: spojenie pôžičiek s dvojitou pomocou so splácaním (odloženie splátok a poistenie výpadku príjmu). Zlúčiť môžete pôžičky až do výšky 20 000 Eur a splátky si rozložiť do 60 mesiacov. Spojením podstatne ušetríte na úrokoch a na poplatkoch.

Ďalšie úverové produkty

S kartou od Home Credit nakupujete zadarmo bez peňazí, a ak úver splatíte v bezúročnom období, nie preplatíte ani o korunu navyše. Využiť môžete tiež nákup na splátky v 8 513 predajniach a 866 e-shopoch. Kto si plánuje zaobstarať nové auto, je pre neho ako stvorený nákup auta na splátky so splatnosťou od 2 do 7 rokov.

our tip strips2

Náš tip:

Potrebujete peniaze rýchlo a bez formalít? Požiadajte si o rýchlu pôžičku 25 € - 6.500 €. Peniaze môžete mať do 24 hodín na svojom účte.
Online žiadosť tu.