Pôžičky bez doloženia príjmov

Pôžičky často znamenajú zdĺhavú administratívu, ku ktorej patrí aj preukazovanie príjmu. Ak potrebujete peniaze rýchlo, bez zdržiavania a problémov, hľadajte pôžičky bez doloženia príjmov. Tie vám ponúknu sumu približne od 500 do 50 000 Sk, väčšinou stačí vyplniť online žiadosť a peniaze môžete mať čoskoro na účte.

Pre koho sú tieto pôžičky vhodné?

Tento druh pôžičiek ocenia predovšetkým ženy na materskej dovolenke, ľudia poberajúci dôchodok, nezamestnaní alebo študenti. Nájdu sa ale aj ďalší ľudia, ktorí nechcú alebo nemôžu svoj príjem doložiť.

Kde na takúto pôžičku narazíte

Na pôžičky bez dokladovania príjmu sa zameriavajú predovšetkým menšie nebankovej spoločnosti. Berú do úvahy potrebu klientov mať peniaze k dispozícii čo najrýchlejšie. Zažiadať stačí pomocou internetového formulára. Tu zadáte osobné údaje, požadovanú sumu a dobu splatnosti. Po odoslaní je žiadosť posúdená, často automatickým systémom, a ak dôjde na schválenie, peniaze môžete mať na účte do pár minút. Niekedy je potrebné k žiadosti pripojiť scan občianskeho preukazu a poslať ho elektronicky. Prípadné nejasnosti sa môžu vyriešiť cez telefón.

Zmenke sa radšej vyhnite

Čím je suma nižšia, tým ju získate ľahšie. Do 200 Eur väčšinou ani nepodpisuje klasickú zmluvu na papieri. Mnoho spoločností je tiež tolerantné voči zápisu v registroch dlžníkov. Niekedy je vyžadovaný podpis zmenky. Pokiaľ ale máte inú možnosť, radšej sa tomu vyhnite. Tento záväzný dokument vás môže v prípade problémov so splácaním priviesť do nepríjemnej situácie, napríklad do problémov s exekútormi. Obľúbenou pôžičkou bez dokladovania príjmu a bez podpisu zmenky je Everyday +. Poskytne vám až 400 Eur. Splatnosť je dvakrát dlhšia, než je tomu u týchto online pôžičiek bežné, a to až 62 dní.

our tip strips2

Náš tip:

Potrebujete peniaze rýchlo a bez formalít? Požiadajte si o rýchlu pôžičku 25 € - 6.500 €. Peniaze môžete mať do 24 hodín na svojom účte.
Online žiadosť tu.