Pôžičky bez registra dlžníkov

Mnoho poskytovateľov pôžičiek nahliada do registrov dlžníkov a overuje si finančnú históriu klienta. Nie je na tom nič zvláštne. Pokiaľ ale máte v registri negatívny záznam a napriek tomu si chcete požičať, môže to byť veľké obmedzenia a na väčšinu pôžičiek vôbec nedosiahnete. Záznam môže vzniknúť pomerne ľahko, stačí sa oneskoriť s platbou za elektrinu alebo telefón, nemusíte byť hneď chronickí dlžníci. Žiadať v banke v tomto prípade často nemá ani zmysel. Do registra nahliada aj nebankové spoločnosti, nemusí to byť ale pravidlom. Sú tu pôžičky bez registra dlžníkov, ktoré vám poskytnú peniaze bez dlhého zdržiavania a dokážu zažmúriť oko. O ktoré sa jedná?

SMS pôžičky

Rýchle online pôžičky alebo tiež SMS pôžičky umožní mať peniaze na účte do niekoľkých minút. Väčšinou sú aj bez nahliadnutia do registrov. Stačí vyplniť formulár, odoslať SMS správu a financie budú poskytnuté. Jedná sa o takzvané pôžičky do výplaty, teda nijako závratné sumy. Pohybujú sa v rádoch desiatok eur alebo tisícok korún, do 200 alebo 400 Eur. Lehota na splatenie je pomerne krátka, väčšinou jeden mesiac.

Vyššie čiastky bez registrov

Ak potrebujete vyššie sumy, existujú pôžičky aj do výšky 2 000 Eur alebo dokonca viac, bez registra alebo zástavy. Tu je ale podmienka, a to dokladovateľný pravidelný príjem v dostatočnej výške. Niekedy je vyžadovaný podpis zmenky.

Pôžička so zástavou nehnuteľnosti

Ak máte nejakú nehnuteľnosť a potrebujete si požičať peniaze, nemusí vadiť ani záznam v registri. Sú voči nemu benevolentná takzvané americkej hypotéky, ako sa hovorí vyšším pôžičkám so zástavou nehnuteľnosti. Získate ich celkom ľahko. Musíte mať ale na pamäti, že pri problémoch so splácaním môžete o váš dom, byt alebo pozemok prísť.

our tip strips2

Náš tip:

Potrebujete peniaze rýchlo a bez formalít? Požiadajte si o rýchlu pôžičku 25 € - 6.500 €. Peniaze môžete mať do 24 hodín na svojom účte.
Online žiadosť tu.