Pôžičky do 200 Eur

Nečakané výdavky alebo nepriaznivá situácia pár dní pred výplatou môžu stretnúť každého. Pre pokrytie krátkodobého nedostatku financií slúži úverové produkty nebankových spoločností, ktoré sa nazývajú pôžičky do výplaty alebo fínskej pôžičky. Väčšinou si touto formou môžete požičať maximálne 200 Eur, ktoré musíte splatiť do 31 dní.

Získanie pôžičky je ľahké

Pre získanie krátkodobé pôžičky do 200 Eur zvyčajne stačí navštíviť stránky vybranej nebankovej spoločnosti, vyplniť online formulár, odoslať ho a počkať si na vyhodnotenie vašej žiadosti. Zažiadať možno mnohokrát aj pomocou SMS správy v určitom znení. Väčšinou sa nepreveruje register dlžníkov ani nie je potrebné dokladať príjem. Rýchle pôžičky vybavujú automaty, ktoré ihneď po schválení odosielajú peniaze na váš bankový účet. Dosiahnuť na ne teda môžu aj menej bonitný klienti. K pôžičke potrebujete len internet a mobilné telefón.

Pozor na podvodné ponuky

Tieto mikroúvery majú veľkú výhodu rýchleho spracovania. Nemusíte chodiť na pobočku, všetko sa dá dohodnúť z pohodlia domova. Dajte si ale pozor na podvodné ponuky. Výnimkou nie sú ani úžernícke praktiky. Aby ste nenaleteli podvodníkom, prijmite len ponuku s kladnými recenziami a nereagujte na podomácky vyrobenej letáčiky a na ponuky na podozrivých webových stránkach. Všímajte si výšky všetkých poplatkov a dobre si zistite, aké vás čakajú prípadné sankcie pri nesplácania.

Kde si teda požičať?

Medzi známe a preverené spoločnosti, ktoré poskytujú pôžičky do 200 Eur, patrí Ferratum, Pôžička7, NetCredit, záplaty, Omega pôžička alebo Kredito24. Vždy si prečítajte všetky podmienky, u týchto spoločností sú transparentné a ľahko pochopiteľné.

our tip strips2

Náš tip:

Potrebujete peniaze rýchlo a bez formalít? Požiadajte si o rýchlu pôžičku 25 € - 6.500 €. Peniaze môžete mať do 24 hodín na svojom účte.
Online žiadosť tu.