Pôžičky do 5 minút

Potrebujete urgentne peniaze? Najrýchlejší variantom je pôžička do 5 minút nonstop, vďaka ktorej máte požičanú sumu za chvíľu na svojom bankovom účte. Môže to znieť neuveriteľne, ale naozaj môžete mať peniaze za pár minút k dispozícii. Ako na to?

Koľko si možno požičať?

Pôžičky do 5 minút sú doménou nebankových spoločností, väčšinou tých menších. Sú dostupné všetkým žiadateľom, problémom nie je ani negatívny záznam v registri dlžníkov alebo nízky príjem. Nemyslite si však, že týmto spôsobom získate desaťtisíce či státisíce korún. Jedná sa o pomerne nízke sumy, väčšinou do výšky 200 Eur. Filozofiou týchto pôžičiek je preklenutie krátkeho obdobia finančnej tiesne, niekedy sa im tiež hovorí Pôžička do výplaty. Aj doba ich splatenie je krátka, väčšinou jeden mesiac.

Nonstop vybavenie žiadostí

Ako je možné, že je vybavenie tak rýchle a nonstop, dokonca aj počas víkendov? Odpoveď je prostá. Malé pôžičky odbavuje automat. Vyplníte online žiadosť, odošlite, automat ju posúdi a peniaze pošle ihneď. Aby išlo všetko ako po masle, sú peniaze odoslané z rovnakej banky, ako je tá vaša, vďaka tomu nedôjde k zdržaniu prevodom peňazí z jednej banky do druhej. Ďalším zdržaním by mohol byť symbolický poplatok 0,1 Eur, ktorý slúži na overenie identity a bankového účtu. Je to ale istí zdržanie, od ktorého už väčšina poskytovateľov ustupuje a ponúka pôžičky bez 0,1 Eur.

Prvá pôžička zadarmo

Pre nových klientov ponúka niektoré spoločnosti neodolateľnú vec, a to prvú pôžičku zadarmo. Ak svoju pôžičku riadne splatíte, nebudete musieť zaplatiť nič navyše. počíta sa totiž s tým, že si budete chcieť opäť požičať, tentoraz už ale samozrejme za poplatok. Ak svoju pôžičku včas a v poriadku splatíte, stávate sa preverenými klientov, ktorí mnohokrát majú isté výhody. Príkladom je možnosť požičať si nabudúce vyššiu čiastku.

our tip strips2

Náš tip:

Potrebujete peniaze rýchlo a bez formalít? Požiadajte si o rýchlu pôžičku 25 € - 6.500 €. Peniaze môžete mať do 24 hodín na svojom účte.
Online žiadosť tu.