Pôžičky nad 200 Eur

Krátkodobé pôžičky sú dnes veľmi obľúbené. Na vybavenie mnohokrát postačí online formulár alebo SMS žiadosť. Peniaze sú zasielané za pár minút na bankový účet. Jedná sa ale o pomerne nízke sumy, väčšinou do 200 Eur. Čo keď ale potrebujete požičať viac?

Kde požiadať o vyššie čiastky

Mnoho ľudí má nízku bonitu a na pôžičku od banky skrátka nedosiahne. Našťastie existujú aj spoločnosti, ktoré nie sú tak náročné a požičia vám viac, než pár sto korún. O pôžičky nad 200 Eur môžete zažiadať napríklad u nebankovej spoločnosti Půjčkomat, Netcredit alebo EverydayPlus. Pri prvej žiadosti ale nečakajte nejaké závratné sumy. ak sa osvedčíte ako spoľahliví klienti, môžete nabudúce získať až 700 Eur.

Aké sú podmienky pôžičky nad 200 Eur

Vyššia pôžička je podmienená pravidelným príjmom a tiež nesmiete mať negatívny záznam v registri dlžníkov. Žiadosť prebieha pohodlne online, stačí vyplniť formulár. Väčšinou je ale nutné pre overenie bankového účtu klienta zaslať na bankový účet spoločnosti symbolický poplatok 0,1 €. O pôžičku je možné požiadať kedykoľvek, posudzovanie žiadostí prebieha nonstop, aj počas víkendov a sviatkov.

Jednorazové či postupné splácanie

Akonáhle sa osvedčíte pri bezproblémovom splatenia nižšie pôžičky, bude vám nastavený úverový limit nad 200 Eur. V jeho rámci môžete vybrať peniaze naraz, ale tiež napríklad v niekoľkých menších sumách, podľa toho, koľko práve potrebujete. Splácania je jednorazové alebo postupné.

our tip strips2

Náš tip:

Potrebujete peniaze rýchlo a bez formalít? Požiadajte si o rýchlu pôžičku 25 € - 6.500 €. Peniaze môžete mať do 24 hodín na svojom účte.
Online žiadosť tu.